CONTROLS INDIVIDUALS!!

En aquesta llista podreu trobar quin dia fareu el control; per saber l’horari concret haureu de buscar-lo en el calendari escolar, fent clic en el dia que us indiquem:

Acero Maria Dimarts 14 de juny

Acevedo Emiliano Buenaventura Dijous 16 de juny

Alcorta Asier Dimecres 15 de juny

Alcorta Núria Dimecres 1 de juny

Àlvarez Anahí Dilluns 20 de juny

Àlvarez Arnau Dimarts 14 de juny

Antúnez Xavier Dimecres 15 de juny

Aparicio Ana Li Divendres 10 de juny

Aparicio Mar Leying Divendres 3 de juny

Asensi Ricard Dimecres 1 de juny

Barón  Olívia Dijous 9 de juny

Belloc Arnau Dimecres 15 de juny

Belón Guillermo Dimecres 8 de juny

Blanes Carla Dilluns 6 de juny

Blasco Ikerne Dijous 9 de juny

Bosch Queralt Dilluns 6 de juny

Cabayol Georgina Dilluns 6 de juny

Cabayol Guibernau Dilluns 6 de juny

Campo Joaquin Dijous 16 de juny

Cano Ferran Dimarts 7 de juny

Caparrós Mar Dimarts 31 de maig

Carrasco Mar Dimecres 15 de juny

Chimenos Ariadna Dimarts 7 de juny

Chimenos Sergi Dimarts 7 de juny

Cofiño Laura Dilluns 20 de juny

Colàs Berta Dimarts 7 de juny

Colàs Clara Dimarts 14 de juny

Consuegra Lena Dimarts 31 de juny

Cousillas Núria Dimarts 14 de juny

Cousillas Roi Dimecres 8 de juny

Cunchillos Daniel Dijous 2 de juny

De Gracia Pau Dijous 9 de juny

Díaz Alexander Dimecres 8 de juny

Espin Pau Dijous 2 de juny

Esteve Duna Dimecres 15 de juny

Farré Esteve Dilluns 20 de juny

Fernàndez Joan Dijous 2 de juny

Fernàndez Maria Dimecres 8 de juny

Fernàndez Miquel Dimecres 1 de juny

Frutos Julio Dimecres 8

de juny Fuster Clàudia Dimarts 14

de juny Gallardo Xavier Dimarts 7

de juny Garcia Mar Dijous 9 de juny

Garcia Paula Dijous 9 de juny

Garrido Aina Dimecres 1 de juny

Gibert Laura Dilluns 6 de juny

Giménez Nicolai Dimarts 7 de juny

Gomis Cinta Dimarts 7 de juny

Gomis Clara Dilluns 6 de juny

Gomis Maria Dimarts 21 de juny

Gonzalez Maria Dijous 2 de juny

Gonzalo Àlex Dimarts 31 de maig

Grau Anna Divendres 16 de juny

Grau Maria Dimecres 1 de juny

Guardiola Eulàlia Dijous 9 de juny

Guillamón Pau Dimecres 15 de juny

Guiteras Laura  Dilluns 6 de juny

Hernàndez Alba Maria Dilluns 6 de juny

Herrero Gerard Dimarts 31 de juny

Herrero Júlia Dimarts 7 de juny

Inglada Jaume Dijous 9 de juny

Jané Bernat Dimarts 14 de juny

Jané Eloi Dimarts 14 de juny

Julve Clara Dijous 16 de juny

Julve Laura Dijous 9 de juny

Julve Maria Dijous 2 de juny

Kalnova Victoria Dimarts 31 de maig

Larios Sara Dimarts 14 de juny

Lázaro Martí Dijous 9 de juny

López Ingrid Dimecres 8 de juny

López Julia Dimarts 7 de juny

Losa Aleix Dimecres 15 de juny

Mañas Guillem Dijous 16 de juny

Marín Jan Dijous 9 de juny

Martí Anna Dimarts 7 de juny

Martí Maria Dimecres 15 de juny

Martín Carla  Dimarts 31 de maig

Martín Xavier Dijous 16 de juny

Martínez Clàudia Dijous 2 de juny

Martínez Pau Dimecres 15 de juny

Mata Ariadna Dijous 9 de juny

Medina Adrià Dimarts 31 de juny

Micó Anna Dimecres 1 de juny

Moliner Sergio Dimarts 31 de juny

Monleón Albert Dimarts 14 de juny

Monleón Roger Dijous 2 de juny

Moreno Laia Dijous 2 de juny

Moreno Laura Dilluns 6 de juny

Muñio Andrea Dimecres 8 de juny

Muñoz Elisa Dilluns 20 de juny

Navarro Laia Dimarts 14 de juny

Noguera Marta Dimecres 15 de juny

Nuñez Eduard Dijous 2 de juny

Oriol Aina Jin Dimecres 15 de juny

Oriol Max Dimecres 15 de juny

Ortiz Alícia Dimarts 7 de juny

Pardina Genís Dimecres 8 de juny

Pardina Guillem Dimecres 8 de juny

Parisé Marc Dimarts 14 de juny

Paytubí Maria Dijous 9 de juny

Pellicena Martí Dimarts 7 de juny

Pérez Ona Dimecres 1 de juny

Pons Albert Dimarts 31 de juny

Puig Ana Dimarts 31 de maig

Puig Marta Dimarts 31 de juny

Ribas Martina Dimarts 7 de juny

Ribas Pol Dimecres 1 de juny

Ribeiro Lua Dijous 9 de juny

Ribes Laia Dimecres 1 de juny

Ríos Raúl Dimarts 14 de juny

Ripoll Francesc Dimarts 14 de juny

Ripoll  Mercè Dijous 9 de juny

Rodríguez Raquel Divendres 10 de juny

Romanovskyy Yevgen Dijous 2 de juny

Romanyà Alba Divendres 3 de juny

Rouge Armand Dimarts 7 de juny

Rubio Clara Dimecres 8 de juny

Salvador Alba Dijous 2 de juny

Sanjuán Irene Dilluns 20 de juny

Sanjuán Miriam Yu Dilluns 20 de juny

Sanz Marina- Rui Dimecres 8 de juny

Sanz Mònica Dimarts 31 de maig

Sanz Pablo Dimarts 7 de juny

Sanz Saray Dilluns 20 de juny

Seoane Agustina Divendres 16 de juny

Serrano Nil Dimarts 14 de juny

Sgró Tíndari Dimecres 8 de juny

Sindreu Guillem Dimarts 7 de juny

Sindreu Pau Dijous 9 de juny Solanas

Joan- Marc Dijous 9 de juny

Solé Clara Dijous 16 de juny

Soler Lluna Dilluns 20 de juny

Soriano Maria Dijous 9 de juny

Suescun Andrea Dijous 2 de juny

Timoneda Oriol Divendres 16 de juny

Timoneda Xavier Dilluns 20 de juny

Tong Guangran Lucas Dimecres 15 de juny

Torralba Laia Dijous 9 de juny

Torras Blanca  Dimecres 15 de juny

Torras Ernest Dimarts 14 de juny

Tost Pau Dilluns 6 de juny

Tost Teresa Dimarts 14 de juny

Vadillo Arnau Dimecres 1 de juny

Vall Albert Dijous 9 de juny

Vall Enric Dimecres 1 de juny

Vegas Marta Dimarts 14 de juny

Vidal Anna Dimecres 8 de juny

Vidal Marta Dijous 9 de juny

Vilarnau Roger Dijous 16 de juny

Vilarnau Rosa Dilluns 20 de juny

Villar Martí Dimarts 31 de maig

Viñes Berta Dimecres 8 de juny