Audicions del 2n trimestre – HORARIS

Ja s’acosten les audicions del 2n trimestre, que es duran a terme  l’última setmana de febrer.

Cal recordar que durant aquesta setmana  no hi haurà classes de:  Solfeig, Instrument i Coral.

Tingueu present que els alumnes en “negreta” tenen més d’una audició.

Aquí i a la recepció de l’escola podreu consultar l’audició i l’horari dels vostres fills:

1a Audició

Dimarts 26 de febrer

De ¾ de 6 a ¾ de 7 de la tarda

Eloi Jané

Eloi Jané i Bernat Inglada

Bernat Inglada

Jaume Inglada

Júlia Herrero

Carla Martín

Ana Li Aparicio

Agustina Seoane

Carla Martín, Ana Li Aparicio i Agustina Seoane

Marta Puig

Pol Ribas

Ana Puig

Duna Esteve

Bernat Jané

Martina Ribas

Jan Marín

Pau Tost

Orquestra Corda

2a Audició

Dimarts 26 de febrer

De ¼ de 8 a ¼ de 9 del vespre

Ingrid López

Laura Guiteras

Ernest Torras

Anna Martí

Marta Noguera

Marc Espín

Mar García

Blanca Torres

Ricard Asensi

Guibernau Cabayol i Ricard Asensi

Anahí Álvarez

Aleix Losa i Xavier Martín

Xavier Martín

Roger Monleón i Albert Monleón

Roger Monleon i Anahí Álvarez

3a Audició

Dimecres 27 de febrer

De ¾ de 7 a ¾ de 8 de la tarda

Pau Sindreu

Alicia Poyatos

Mercè Ripoll

Pau Sindreu i Mercè Ripoll

Clara Julve

Joaquín Campo

Laura Julve

Aina Jin Oriol

Maria Gomis i Aina Jin Oriol

Maria Julve

Joan-Marc Solanas

Max Oriol

Ariadna Mata

Nil Serrano

Nil Serrano i Ariadna Mata

Bet Murt

Guillem Sindreu

-

4a Audició

Dimecres 27 de febrer

De ¾ de 8 a ¾ de 9 del vespre

Ferran Cano

Joan Fernández

Laia Navarro

Guillem Mañas

Queralt Bosch

Paula García

Pablo Sanz

Tíndari Sgró

Saray Sanz

Oriol Timoneda

-

5a Audició

Dijous 28 de febrer

De 7 a 8 de la tarda

Pere Bas

Aina Garrido

Adrià Medina

Santi Villazàn

Martina Mata

Laia Moreno

Andrea Suescun

Elisa Muñoz

Martí Pellicena

Roi Cousillas

Mònica Sanz

Eulàlia Guardiola

Mònica Sanz i Eulàlia Guardiola

-

6a Audició

Dijous 28 de febrer

De ¼ de 9 a ¼ de 10 del vespre

Enric Vall

Maria Grau

Maria Gomis

Cinta Gomis

Yevgen Romanovsky

Alba Romanyà

Laura Gibert

Albert Vall

Albert Vall i Pau Martínez

Pau Martínez

Anna Grau

Orquestra de flautes

-

7a Audició

Divendres 29 de febrer

De ¾ de 6 a ¾ de 7 de la tarda

Mar Leying Aparici i Alba Salvador

Mar Leying Aparicio

Alba Salvador

Ander Parra

Anna Vidal

Xavier Antúnez

Sara Larios

Arnau Álvarez

Marta Vidal

Berta Viñes

Lucas Tong

Teresa González

Lua Ribeiro

-

8a Audició

Divendres 29 de febrer

De ¼ de 8 a ¼ de 9 del vespre

Maria Soriano

Guibernau Cabayol

Maria Fernández

Clara Rubio

Maria Acero

Georgina Cabayol

Núria Sans

Mar Garcia i Anna Martí

Mar Carrasco

Aleix Losa

Albert Monleón

Raquel Rodríguez

Quartet de guitarres