Audicions del 1r Trimestre

1a Audició

Dimarts 19 de novembre

De 18 a 19h

Ana Li Aparicio (flauta)

Agustina Seoane (flauta)

Carla Martín (flauta)

Adrià Medina (flauta)

Santi Villazán (flauta)

Marta Puig (flauta)

Orquestra de flautes

Júlia Herrero (violoncel)

Jan Marín (piano)

Joaquim Campo (piano)

Mar Garcia (piano)

Alícia Poyatos (piano)

Maria Grau (guitarra)

Martina Ribas (guitarra)

Pol Ribas (violí)

Anna Puig (violí)

ATENCIÓ DIMARTS:

* Classes normals d’iniciació III (Assistència 1a audició)

* Canvis d’horari: Iniciació  I-II-III (de 17.45 a 18.45) (Assistència 1a audició)

* No hi haurà classes de solfeig ni d’instrument.

2a Audició

Dimarts 19 de novembre

De 19’15 a 20’15h

Maria Gomis (flauta)

Eloi Jané (flauta)

Bernat Inglada (flauta)

Pablo Sanz (flauta)

Roger Monleón (flauta)

Jaume Inglada (violoncel)

Anna Martí (violoncel)

Ernest Torras (violoncel)

Anahí Álvarez (piano)

Saray Sanz (piano)

Pablo Sanz + Saray Sanz (piano 4 mans)

Bernat Jané (guitarra)

Maria Acero (guitarra)

Marta Noguera (guitarra)

Laura Guiteres (guitarra)

Ricard Asensi (piano)

Ariadna Mata (piano)

Ariadna Mata + Ricard Asensi (piano 4 mans)

ATENCIÓ DIMARTS:

* Classes normals d’iniciació

* No hi haurà classes de solfeig ni d’instrument.

* Els alumnes en negreta toquen en més d’una audició


3a Audició

Dimecres 20 de novembre

De 19 a 20h

Orquestra de cordes

Aina Jin Oriol (flauta)

Alba Salvador + Aina Jin (piano + flauta)

Max Oriol (piano)

Pau Tost (piano)

Pau Tost + Elisa Muñoz (piano 4 mans)

Alba Salvador (piano)

Marta Vidal (piano)

Martí Pellicena (piano)

Lua Ribeiro (piano)

Lua Ribeiro + Martí Pellicena (piano 4 mans)

Anna Vidal (piano)

Elisa Muñoz (piano)

Duna Esteve (violí)

Paula Garcia (violí)

Queralt Bosch (violí)

ATENCIÓ DIMECRES:

* Classes normals d’iniciació.

* No hi haurà classes de solfeig ni d’instrument.

* Els alumnes en negreta toquen en més d’una audició

4a Audició

Dimecres 20 de novembre

De 20 a 21h

Laura Gibert (flauta)

Xavier Martín (flauta)

Francesc Ripoll (flauta)

Maria Fernàndez (piano)

Joan Fernàndez (piano)

Pau Martínez (piano)

Laia Navarro (piano)

Elisabet Murt (piano)

Elisabet Murt + Xavier Martín (piano + flauta)

Roi Cousillas (piano)

Ander Parra (piano)

Eulàlia Guardiola (piano)

Georgina Cabayol (piano)

Mònica Sanz + Tíndari Sgró (piano 4 mans)

Tíndari Sgró (piano)

Núria Sanz + Anahí Àlvarez (piano 4 mans)

ATENCIÓ DIMECRES:

* Classes normals d’iniciació.

* No hi haurà classes de solfeig ni d’instrument.

* Els alumnes en negreta toquen en més d’una audició

5a Audició

Dijous 21 de novembre

De 19 a 20h

Lluís Bas (flauta)

Ana Ribera (flauta)

Nil Serrano (flauta)

Martina Mata (piano)

Clara Julve (piano)

Laura Julve (piano)

Arnau Àlvarez (piano)

Arnau Àlvarez + Ander Parra (piano 4 mans)

Laia Moreno (piano)

Aina Garrido (guitarra)

Pablo Pariente (guitarra)

Íngrid López (guitarra)

Xavier Antúnez (guitarra)

Sara Larios (guitarra)

Clara Rubio (guitara)

Berta Viñes (piano)

Alicia Poyatos + Martina Mata (piano 4 mans)

Quintet de guitarres

ATENCIÓ DIJOUS:

* Classes normals d’iniciació.

* No hi haurà classes de solfeig ni d’instrument.

* No hi haurà Coral de Pares

* Els alumnes en negreta toquen en més d’una audició

6a Audició

Dijous 21 de novembre

De 20’15 a 21’15h

Mar Carrasco (piano)

Mar Carrasco + Roger Monleón (piano + flauta)

Núria Sanz (piano)

Guillem Mañas (piano)

Oriol Timoneda (flauta)

Oriol Timoneda + Guillem Mañas (flauta  + piano)

Albert Vall (flauta)

Alba Romanyà (flauta)

Mar Leying Aparicio (piano)

Andrea Suescun (guitarra)

Enric Vall (guitarra)

Raquel Rodríguez (guitarra)

Guibernau Cabayol (piano)

Mònica Sanz (piano)

Maria Soriano (piano)

Lucas Tong (piano)

ATENCIÓ DIJOUS:

* Classes normals d’iniciació.

* No hi haurà classes de solfeig ni d’instrument.

* No hi haurà Coral de Pares

* Els alumnes en negreta toquen en més d’una audició