Audicions del 1er Trimestre!!

Benvolgudes families,


Les audicions del 1er trimestre ja són a tocar!! Durant la setmana que ve es duran a terme les sis audicions repartides en tres dies, dimarts 20, dimecres 21 i dijous 22 de novembre. Com ja sabeu durant aquests dies no hi haurà classe de Solfeig ni d’Instrument. Tot seguit us informem de l’ordre:

  • Dimarts 20 de novembre:

1a Audició: (a les 7 de la tarda):

Ana Li Aparicio, Carla Muñoz i Agustina Seoane

Agustina Seoane

Ana Li Aparicio

Carla Martín

Xavier Antúnez

Bernat Jané

Bernat Jané i Xavier Antúnez

Íngrid López

Guillem Sindreu

Laura Gibert

Raquel Rodríguez

Anna Martí

Júlia Herrero

Alba Salvador

Berta Viñes

Lucas Guangran Tong

Pau Tost

Lucas Guangran i Pau Tost

2a Audició: (a 1/4 de 9 del vespre):

Laura Guiteras i Maria Grau

Maria Grau

Laura Guiteras

Marta Noguera

Xavier Martín

Francesc Ripoll

Marta Vidal

Mercè Ripoll

Guibernau Cabayol

Maria Soriano

Aleix Losa

Núria Sans

Maria Gomis

Lua Ribeiro

Maria Gomis i Lua Ribeiro

  • Dimecres 21 de novembre:

3a Audició: (a 2/4 de 7  de la tarda):

Berta Viñes i Elisa Muñoz

Elisa Muñoz

Clara Julve

Pol Ribas

Duna Esteve

Laia Moreno

Ariadna Mata

Ferran Cano

Jaume Inglada

Ernest Torras

Mar Leying Aparicio

Tíndari Sgró

Blanca Torras

Tíndari Sgró i Blanca Torras

Orquestra de Cordes

4a Audició: (a 3/4 de 8 del vespre):

Yevgen Romanovsky

Mar Garcia

Teresa González

Laura Julve

Teresa González i Laura Julve

Paula Garcia

Raúl Ríos

Queralt Bosch

Georgina Cabayol

Queralt Bosch i Georgina Cabayol

Ricard Asense

Anahí Álvarez

Saray Sanz

Pablo Sanz

Albert Vall

  • Dijous 22 de novembre:

5a Audició: (a les 7 de la tarda):

Aina Garrido

Sara Larios

Enric Vall

Adrià Medina

Anna Puig

Santi Villazán

Clara Rubio

Albert Monleón

Laia Navarro

Cinta Gomis

Guillem Mañas

Pau Martínez

Roger Monleón

Alba Romanyà

Orquestra de Flautes

6a Audició: (a 1/4 de 9 del vespre):

Nil Serrano

Aina Jin Oriol

Andrea Suescun

Maria Acero

Oriol Timoneda

Joan Fernàndez

Roi Cousillas

Pau Sindreu

Martí Pellicena

Max Oriol i Martí Pellicena

Maria Fernàndez

Martina Ribas

Marta Puig

Marta Puig i Martina Ribas

Mar Carrasco

Anna Grau

Anna Grau i Mar Carrasco

*Recordeu que els alumnes en negreta toquen a dos audicions diferents!!